tel. +48 61 307 19 82, biuro@dobraksiegowosc.com

OBSŁUGA KSIĘGOWA

Nasze Biuro Rachunkowe Dobra Księgowość to oferta dla tych Przedsiębiorców, którzy szukają profesjonalnej i kompleksowej obsługi księgowej. Nasz zespół to wykwalifikowani i certyfikowani księgowi, którzy Klientów traktują jak partnerów i wspierają rozwój ich biznesu przez realizowanie zadań zgodnie z przepisami i najlepszą sztuką księgową. Klient kontaktuje się bezpośrednio z księgowym, który odpowiada za prowadzenie ksiąg w jego przedsiębiorstwie. Dodatkowym atutem jest znajomość języków angielskiego i niemieckiego, dzięki czemu księgowi bezpośrednio komunikują się z udziałowcami i właścicielami firm zagranicznych.

Świadczymy pełen wachlarz usług księgowych, to znaczy:

W ramach uslug księgowych nasza oferta obejmuje:

Współpraca z Biurem Rachunkowym Dobra Księgowość przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Prowadzenie ksiąg rachunkowych i pozostałe usługi księgowe świadczymy dla podmiotów z Poznania, innych miast Polski i spółek zagranicznych.

Na życzenie realizujemy również pełen zakres usług księgowych w siedzibie Klienta.

Oferowana przez nas obsługa księgowa dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

Korzystający z usług Biura Rachunkowego Dobra Księgowość mogą być Państwo pewni, że będziecie obsłużeni rzetelnie i terminowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i do podjęcia współpracy.

OBSŁUGA KADR I PŁAC

Dzięki zatrudnieniu wysokiej klasy specjalistów, naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie kadr i płac. Pracownicy zespołu kadrowo-płacowego komunikują się bezpośrednio z obslugiwanymi Przedsiębiorcami, w tym również z obcokrajowcami, dzięki bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Nasi pracownicy czuwają nad prawidłową zawartością teczek osobowych, terminowością zaświadczeń, poprawnością wyliczeń wynagrodzeń, podatków i składek ZUS i PFRON

Do zadań realizowanych w obszarze kadr i płac zaliczamy:

Współpraca z Biurem Rachunkowym Dobra Księgowość przebiega zawsze na najwyższym poziomie. Outsourcing uslug kadrowo-płacowych świadczymy dla podmiotów z Poznania oraz innych miast Polski I firm zagranicznych.

Na życzenie realizujemy również pełen zakres usług kadrowo-płacowych w siedzibie Klienta.

Oferowana przez nas obsługa kadrowo-płacowa dopasowywana jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

Korzystający z usług Dobra Księgowość mogą być Państwo pewni, że będziecie obsłużeni rzetelnie i terminowo. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i do podjęcia współpracy.

DORADZTWO PRAWNE

Prowadzimy stałą i owocną współpracę z kancelariami prawnymi. Dzięki temu na życzenia Klienta:

Nasi Klienci nie są zobowiązani do korzystania z polecanych przez nas usług prawnych ale mają taką możliwość.

DORADZTWO PODATKOWE

Dzięki stałej współpracy z kancelarią doradztwa podatkowego, w obszarze usług świadczonych przez Biuro Rachunkowe Dobra Księgowość mieszczą się również takie usługi jak:

Na bieżąco wspieramy Klientów konsultacjami księgowymi, związanymi z dostarczanymi dokumentami a dzięki współpracy z doradcami podatkowymi, umożliwiamy naszym Klientom skorzystanie z szerszego wachlarza usług, jakimi są usługi sprawdzonych i bardzo dobrych doradców podatkowych.

USŁUGI SPECJALNE

Wyróżnia nas doświadczenie w świadczeniu usług specjalnych, indywidualnie dopasowanych do potrzeb Klientów. Wśród nich wymienić możemy między innymi:

Jesteśmy otwarci na rozmowy i przyjęcie zleceń specjalnych, jeśli tylko mieszczą się one w naszych kompetencjach.

CONTROLLING I RAPORTOWANIE

Controlling traktowany jest przez przedsiębiorców jako drogowskaz, który wyznacza trasę dalszego postępowania i funkcjonowania organizacji.

Nasi Klienci cenią sobie przede wszystkim te zadania controllingu, które pozwalają na wprowadzenie kalkulacji kosztów i wydajności, tworzenie wskaźników i mierników oceny sytuacji finansowej oraz tworzenie i aktualizację struktury systemu planowania finansowego.

Posiadając wiedzę w zakresie controllingu, wspieramy naszych Klientów w budowaniu i udoskonalaniu strategii rozwoju oraz we wdrażaniu koncepcji rachunkowości zarządczej w ich przedsiębiorstwach.

Tworzymy standardowe raporty zarządcze oraz raporty dedykowane, zgodne z wzorami przedstawionymi przez Klientów. Współpracujemy z podmiotami międzynarodowymi, stąd często wykonujemy raporty na potrzeby ich konsolidacji.

Bierzemy udział w tworzeniu budżetów a sporządzane przez nas raporty pozwalają na monitorowanie realizacji budżetów i odchyleń, kontrolę kosztów oraz rentowności różnych obszarów biznesowych.

DOBRA KSIĘGOWOŚĆ SP. Z O.O WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE